V Tatrane Prešov na skúške trojica Španielov

Hlavný tréner slovenského corgoňligového futbalového klubu 1. FC Tatran Prešov Roman Pivarník má momentálne k dispozícii na skúške trojicu hráčov zo Španielska. Na poste defenzívneho záložníka ...

Hlavný tréner slovenského corgoňligového futbalového klubu 1. FC Tatran Prešov Roman Pivarník má momentálne k dispozícii na skúške trojicu hráčov zo Španielska. Na poste defenzívneho záložníka testujú "východniari" 27-ročného skúseného Juana Carlosa Poza, vyskúšať šťastie do Tatrana prišli aj dvaja mladí 18-roční útočníci Juan Pedro a Ángel António García.

"Všetci traja k nám prišli v pondelok a môžem povedať, že zatiaľ sa ukazujú vo veľmi dobrom svetle. Juan Pedro dokázal skórovať v prípravnom dueli v sobotu proti Rimavskej Sobote, António García sa gólovo presadil predtým v zápase proti Moldave. Obaja títo mladíci sú z futbalovej akadémie z okolia Valencie. Carlos Pozo má už skúsenosti aj z najvyššej španielskej súťaže Primera División. Všetci traja zostanú v Prešove ešte aj na budúci týždeň, do 27. júna, keď odchádzame na sústredenie, sa však budeme musieť rozhodnúť, či ich angažujeme alebo nie," povedal pre agentúru SITA vedúci A-mužstva Tatrana Jozef Košút.

Zdroj: 24hod.sk, 20.06.2009